Czym się zajmujemy?

Więcej o Nas

Jesteśmy zespołem specjalizującym się w projektowaniu wnętrz. Wykształcenie kierunkowe, doświadczenie a także pasja i zaangażowanie pozwalają nam tworzyć przestrzenie które są przyjazne, funkcjonalne i ponadczasowe. Najważniejszymi cechami, którymi kierujemy się w projektowaniu jest prostota.
Cenimy sobie jakość i twórczą efektywną współpracę. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, nowe pomysły, ludzi i ich potrzeby. Słuchamy naszych klientów i razem z nimi tworzymy indywidualną i piękną przestrzeń dopasowaną do potrzeb i oczekiwań. Realizujemy projekty wnętrz domów i mieszkań.
Chętnie wykonujemy zlecenia dotyczące aranżacji przestrzeni komercyjnych i biurowych. Współpracujemy z wykonawcami różnych branż. Oferujemy szczegółowe opracowanie projektowe umożliwiające realizację koncepcji wnętrza oraz nadzór nad realizacją, w którym dbamy o Twój interes i o efektywny proces realizacji.Sylwia Choszcz

założycielka i projektantka wnętrz.

+48 512761130 | smartstudio.wnetrza@gmail.com

Ukończyłam Architekturę i Urbanistykę na Politechnice Gdańskiej, studiowałam również na drugim stopniu Architekturę Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Przygodę z projektowaniem rozpoczęłam już w czasie studiów.
 
Najbardziej odnajduję się we wnętrzach minimalistycznych i „poukładanych”, a zarazem funkcjonalnych i domowych. Lubię nietypowe połączenia materiałów i struktur.

Dlaczego my?

01

czas i spokój,
odciążymy Cię i przeprowadzimy przez cały proces.

02

projekt
możliwy do
zrealizowania

03

najlepsze,
sprawdzone
rozwiązania

04

wnętrze
idealnie dopasowane
do Twoich potrzeb