Skontaktuj się z nami

Zapraszamy

Do każdego Klienta podchodzimy w indywidualny sposób.

Zlecenia realizujemy w całej Polsce.

Napisz do nas

  Masz pytania?

  SMart studio projektowe

  al. Grunwaldzka 219/5b
  80-266 Gdańsk

  Sylwia Choszcz

  tel: 512-761-130mail: smart.wnetrza@gmail.com


  Wszystko zaczyna się od rozmowy.
  Skontaktuj się z nami!

  Tel: 512-761-130

  Projekt wnętrza wyceniamy indywidualnie w zależności od zakresu i potrzeb. Aby otrzymać wycenę zadzwoń do nas +48 512761130 lub wypełnij formularz na naszej stronie i koniecznie zostaw kontakt do siebie (numer telefonu).
  Zapraszamy też na niezobowiązujące spotkanie u nas w biurze w Gdańsku lub online, na którym opowiadamy jak wygląda proces projektowy i nadzór, a także co zawiera opracowanie projektowe i jak wygląda współpraca z nami.

  Wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie. Najważniejsze informacje jakie potrzebujemy do wyceny:
  1. Stan inwestycji (rynek deweloperski/wtórny).
  2. Na kiedy zaplanowany jest odbiór inwestycji lub na kiedy planujesz rozpoczęcie prac na
  budowie? Kiedy chciałbyś się wprowadzić?
  3. Rzut lokalu + opis pomieszczeń do zaprojektowania.
  4. Lokalizacja inwestycji.
  5. Czy interesuje Cie sam projekt, czy projekt z nadzorem? 6. Preferowana stylistyka. Mile widziane inspiracje.

  Nasze usługi nie są drogie ani tanie. Nie wyceniamy usługi za metr kwadratowy. Wyceniamy realnie potrzebny czas na przygotowanie indywidualnego projektu wnętrz. Wiedza ta oparta jest na wieloletnim doświadczeniu. Nasza oferta jest uczciwa wobec Klienta jak i nas. Projektowanie to nie tylko nasza ogromna pasja, ale również praca.
  Płacisz nie tylko za nasza wiedzę, umiejętności, doświadczenie, sprawdzone rozwiązania i setki podjętych decyzji za Ciebie, ale też za czas, który zyskujesz i spokój.

  Jak najszybciej! W zależności od zakresu i decyzyjności Inwestora sam proces projektowy to zwykle 3-4 miesiące. Budowa to zwykle drugie tyle lub więcej – zależy to od ilości zmian i oczywiście od firmy budowlanej. Pamiętaj, że na niektóre elementy wyposażenia będziesz musiał poczekać np. 12 tygodni (w przypadku drzwi). Z nami przejdziesz sprawnie przez cały proces projektowy.

  Projektujemy wnętrza lokalnie w Trójmieście i okolicach (Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kartuzy, Sierakowice, Przodkowo, Żukowo itd,) a także zdalnie w całej Polsce. W szczególności stawiamy na projekty z nadzorem – wtedy jesteśmy pewni jakości oraz tego, że wnętrza powstaną zgodnie z projektem, z dbałością o detale i w terminie. Mamy kontrolę nad ewentualnymi zmianami na budowie, spotykamy się z wykonawcami i weryfikujemy postępy prac.
  W przypadku projektów zdalnych przewidujemy spotkanie na inwentaryzację na budowie i poznanie się z Inwestorami, chętnie też spotykamy się na omówienie koncepcji. Oczywiście jesteśmy w tym elastyczni i staramy się dopasować do Twoich potrzeb.

  W ponad 10 letniej karierze nie zdarzyła nam się taka sytuacja. Projektowanie to proces, który rozpoczynamy obszerną rozmową o Twoich potrzebach, marzeniach, oczekiwaniach i możliwościach. Słuchamy Cię i wzajemnie się poznajemy. Twoje zaangażowanie w projekt jest kluczowe. Do opracowanej przez nas koncepcji możesz wprowadzić zmiany. Szczegółowo omawiamy każdy etap procesu projektowego i dajemy Ci czas na przemyślenie i akceptację. Efektem jest piękne, przemyślane i funkcjonalne wnętrze dopasowane do Twoich wymagań!